Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Most Popular

حمامحمام
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۰:۱۰مبلمان385 تومان
طرفدار دکوراسیون داخلی منزل سیاه و سفید هستید ؟ ما مجموعه ای از اتاق های تک رنگ ...

پادکست

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رضا حیدری زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس

رای شورای اقتصاد وحی منزل نیست/ ظاهرامردم هرمزگان فریادرسی ندارند

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : دریافت عوارض با توجه به نصب دوربین قبل از پل ایسین مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است و بنظر می رسد جانمایی و کار کارشناسی آن ایراد دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،رضا حیدری زاده در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس برای چندمین بار پی در پی بیان داشت : بر طبق مصوبه شورای اقتصاد هر وسیله نقلیه ای که از زیر پل ایسین عبور می کند و با توجه به نصب دوربین قبل از پل ایسین ، باید مبلغ هزار و ۲۰۰ تومان بعنوان عوارض آزادراهی پرداخت نماید که این موضوع مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است.

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سوالی که مردم دارند این است که بابت چه چیزی عوارض دریافت می شود و مدیر کل محترم  راهداری استان هرمزگان می بایست  پاسخی منطقی در خصوص پیگیری این موضوع از مرکز به  درخواست  شهروندان داشته باشند و همچنین توضیح داده شود که عوارض دریافتی از این گذرگاه در مقابل ارایه چه خدماتی است و صرف چه کاری می شود.؟

حیدری زاده اظهار داشت : به نظر می رسد مردم هرمزگان فریادرسی ندارند چرا که تاکنون هر چقدر مسئولین استانی و شهرستانی و نمایندگان محترم چه در مجلس و چه در شورای شهر موضوع را پیگیری کرده اند اما هنوز هیچ پاسخ منطقی واصل نشده است.

این عضو شورای شهر تصریح کرد : معتقدم جانمایی و کار کارشناسی برای دریافت عوارض در این محل ایراد دارد و مبلغی که از مردم بعنوان عوارض دریافت می شود ظلم آشکار در حق مردم بندرعباس و هرمزگان می باشد.

حیدری زاده در پایان گفت : رای ‌شورای اقتصاد در این زمینه وحی منزل نیست و باید این طرح در خصوص حداقل مکان نصب دوربین مورد بازنگری مجدد قرار گیرد تا در حق مردم هرمزگان بیشتر از این ظلم آشکار صورت نگیرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فقط جراره و بواشه پای استیضاح شهردار ماندند/سه نفر اعضاء قانع نشدند اما برای امضاء استیضاح شرط گذاشتند

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در یکصدو  هشتادمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بندرعباس در خصوص نتیجه جلسات طرح سوال از شهردار بندرعباس گفت: بنده و آقای بواشه به عنوان افرادی که طرح سوال از شهردار را در مسیر قانونی امضا کرده بودیم،خواستار پاسخگویی شهردار به سوالات مطروحه بودیم.

وی افزود: این روزها شاهد آن بودیم که مطرح کردن سوال توسط دو تن از اعضای شورای شهر از شهرداری حواشی زیادی برای شواری شهرو شهرداری به دنبال داشته است.

جراره ادامه داد: از آنجایی که بعد از 7سال از شهرداری امینی زاده این سوالات مطرح شده بود طبیعی بود که شبهاتی در این زمینه به وجود می آید.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: این موضوع هم به نفع شهردار و هم به نفع شهرداری است که منجر به شفاف سازی در افکار عمومی شده است.

وی عنوان کرد: معمولا در زمان شهرداری امینی زاده پاسخگویی به افکار عمومی به خوبی انجام نمی شده است که به نظر می رسد این مسائل خودش حرکت روبه جلویی بوده است.

جراره تاکید کرد: چه بسا پس از مطرح شدن این سوالات شهرداری اقداماتی نیز انجام داده است و بسیاری از پروژه های به زمین مانده که حتی هزینه چندانی هم نداشت به سرانجام رسید.مانند نامگذاری برخی از خیابان های شهر که قبلا مصوب شده بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: درجلسه پیش بعد از واگذاری وقت مکفی به شهردار برای پاسخگویی به سوالات، مقرر شد نتیجه گیری برای استیضاح یا عدم استیضاح به این جلسه موکول شود، بنابراین بنده هم  با تک تک اعضا تماس تلفنی گرفتم که به غیر از من و بواشه سه نفر دیگر اظهار کردند که قانع نشدند و در صورتی که مطمئن باشند یک نفر دیگر به استیضاح رای می دهد آنها هم رای می دهندکه از همان روش منسوخ گذشته که اگر نفر سومی باشد من نیز نفر چهارم شما هستم استفاده کردند و البته سایر اعضا هم گفتند که پاسخ ها قانع کننده بود.

جراره ادامه داد: برخی هم اعلام کردند چون جراره و بواشه سوالات را مطرح کردند امضا نمی کنند ولی خودشان سوالاتی از شهردار دارند که به وقتش مطرح می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: این گوی و این میدان، قطعا چون من و بواشه همچنان منتقد عملکرد شهرداری هستیم از این قضیه حمایت می کنیم.

وی افزود: شهردار در بسیاری از مسائل پاسخ قانع کننده ای نداد مانند: روند واگذاری دکه ها و کیوسک های سطح شهر، تبدیل وضعیت و جذب نیرو در شهرداری که تخلفات آن مشهود است. چه بسا افرادی با سابقه کوتاه تبدیل وضعیت شدند و موجب نارضایتی سایرین گشته است.

جراره یادآور شد: این روزها همه شاهد منتشر شدن عکس فردی از شرکت نفت هستیم که بدلیل عدم دریافت حق و حقوقش اقدام به خودکشی نموده است. قبل از اینکه این اتفاقات در شهرداری بندرعباس بیفتد باید به فکر چاره ای باشیم. چراکه مواردی را داشته ایم که افرادی حدود 12 ماه در شهرداری بندرعباس کار کرده اند و حقوقی دریافت ننموده اند.اول به خودم و بعد به دیگران در این مورد تذکر می دهم و موارد متعدد دیگری جزو طرح سوالات بود و پاسخ قانع کننده ای نگرفتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس  درپایان خاطرنشان کرد: با این وجود مساله استیضاح شهردار بندرعباس به دلیل عدم همکاری اعضا همینجا به پایان می رسد.

گفتنی است برای استیضاح شهردار باید حداقل یک سوم اعضا رای مثبت دهند که برای شورای اسلامی شهر بندرعباس حداقل 4نفر از اعضا باید رای می دادند.

 

تیم طراحی و گرافیک سینما

تلفن :   09179013892 - 09177637507  - 33339921