شهر ایده ال

تبلیغ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست فرمانداری بندرعباس با اشاره به در پیش‌رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما وظیفه داریم که در جریان انتخابات امانتدار رای مردم باشیم 
به گزارش شهر ایده آل، حبیب بهادری در نشست با بخشداران و اعضای ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به آیه ۵۸ سوره نساء( إِنَّ اللهَ‌ يَأْمُرُكُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَماناتِ إِلى أَهْلِها وَ إِذا حَكَمْتُمْ بَيْنَ النَّاسِ أَنْ تَحْكُمُوا بِالْعَدْلِ إِنَّ اللهَ‌ نِعِمَّا يَعِظُكُمْ بِهِ إِنَّ اللهَ‌ كانَ سَميعاً بَصيراً )
(خداوند به شما فرمان مى‌دهد كه امانت‌ها را به صاحبانش بدهيد؛ و هنگامى‌كه ميان مردم داورى مى‌كنيد، به عدالت داورى كنيد. خداوند، اندرزهاى خوبى به شما مى‌دهد. خداوند، شنوا و بيناست.)، گفت: صندوق رأی امانتی است در اختیار ما و تمام کاندیداها ما را امین خود شمرده‌اند و هم از لحاظ شرعی و هم قانونی و عرفی حق نداریم در این امانت خیانت کنیم.
وی با تأکید بر لزوم حضور مسئولان در دل مردم ادامه داد: امروز مردم بیشترین ارتباط و درگیری کاری را با بعضی ادارت شهرستان دارند و همین ارتباط زیاد موجب برخی نارضایتی‌ها شده است که باید زمینه‌ای فراهم شود که مردم بتوانند مشکلات خود را بی‌واسطه به گوش مدیران ارشد این مجموعه‌ها و سایر دستگاه‌ها برسانند.
بهادری با تأکید بر لزوم اهتمام ویژه مدیران برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امسال گفت: قطعا عملکرد خوب مدیران و مسئولان و پاسخگو بودن آن‌ها به مردم و پیگیری مشکلات آن‌ها تاثیر بسیار زیادی در حضور و مشارکت خودجوش مردم در انتخابات خواهد داشت.

آیا شما این مطلب رو دوست دارید؟

مهمانان

اطلاعات مراجعه کننده

افراد آنلاین

Online Countries

xx