شهر ایده ال

تبلیغ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهر بندرعباس نیازمند تعریف پروژه های عمرانی کلان وبزرگ مقیاس است که متاسفانه در این ۲ سال صورت نگرفته است و فقط پروژه های نیمه کاره دوره قبل در حال انجام است .


آقای شهردار با کار عالمانه وجهانی شهر را تبدیل به کارگاه عمرانی کنید .
متاسفانه بعد از گذشت ۲ سال هنوز خبری از بوستان ۵ هکتاری وشهربازی نیست .

آقای شهردار، منطقی نیست که بگوییم شهر با یک ساعت بارندگی به این وضع بیفتد درمان آبگرفتگی های شهر با اقدامات مسکن اتفاق نمی افتد باید ریشه ای و با برنامه ریزی موضوع را بر طرف کرد .
لطفا حال مردم را با بی برنامه گی تلخ نکنید .

نسبت به پروژه ۱۹۲ واحدی مسکن پرسنل شهرداری بندرعباس پس از ۱۵ سال بلاتکلیفی پایان دهید متاسفانه بعد از گذشت ۲ سال هنوز اقداماتی که مشکلات پرسنل را برطرف نمایید صورت نگرفته است .

در جلسه ۱۰۴ رسمی شورا به شهردار بندرعباس تذکرات اعضا شورا را سریعا بررسی وگزارش اقدامات را به شورا ارائه نماید.

شهردار محترم قطعا در چند روز گذشته فضای مجازی و افکار عمومی را پیرامون ساخت واحداث مقبره شهید وتعیین محل دفن در شهرداری بندرعباس را دنبال کرده است .پس لازم است در جهت روشن شدن موضوع واین تصمیم با شهروندان گفتگو نمایند .که دفن شهید گمنام در شهرداری بندرعباس را با چه هدفی وبرای چه منظور و مساله در نظر گرفته اند .توجه به نظرات و دید گاههای شهروندان و خانواده معظم شهدا پیرامون این مساله باید برای شهرداری وشخص شهردار مهم باشد وبدون هر گونه کوتاهی شهردار محترم باید در خصوص مساله تدفین شهید در حیاط شهرداری توضیحات لازم را ارائه بدهند.

آیا شما این مطلب رو دوست دارید؟

مهمانان

اطلاعات مراجعه کننده

افراد آنلاین

Online Countries

xx