95درصد از پروژه های نیمه تمام در سطح استان با حمایت استانــدار و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و خیرین نیک اندیش تامین اعتبار و در مرحله ی اجرا می باشد. - شهر ایده آل

شهر ایده ال

تبلیغ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش شهر ایده آل و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگا در نشست دکتر آشوری نماینده مردم شریف بندرعباس، خمیر ، حاجی آباد، قشم و ابوموسی و دکتر احمد جباری نماینده مردم شریف لنگه ،کیش،بستک و پارسیان  با مهندس باوقار مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان وضعیت فضاهای آموزشی و پروژه های در دست اجرا اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در حوزه انتخابیه مرکز وغرب استان مورد بررسی قرار گرفت .

 

در این نشست مهندس مهدی باوقار زعیمی  ضمن تقدیر از حمایت های آقایان دکتر آشوری و دکتر جباری  در امر مدرسه سازی گزارشی از عملکرد نوسازی مدارس استان و برنامه های پیش روی اداره کل در شهرستان های بندرعباس، خمیر ، حاجی آباد، قشم و ابوموسی و همچنین  شهرستانهای لنگه ،بستک وپارسیان  در غرب استان را ارائه کرد .

 

مهدی باوقار زعیمی با اشاره به در پیش بودن جشنواره خیرین مدرسه ساز اظهار داشت : قدردانی از تلاش های خیرین مدرسه ساز را یک ضرورت دانست و گفت ، بر این باور هستیم که با استفاده از ظرفیت های این نیک اندیشان می توان بر مشکلات آموزشی وپرورشی فائق آمد.

احمد جباری نماینده مردم شهرستانهای لنگه ، پارسیان، کیش وبستک در مجلس شورای اسلامی با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه های آموزشی در منطقه غرب بر به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام تا مهر سال ۱۴۰۴ تاکید کرد.

باید یادآور شد که با حمایت های آقای دکتر جباری در یکسال گذشته تمامی پروژه های نیمه تمام شهرستانهای لنگه ، پارسیان، کیش وبستک استان تامین اعتبار شده است و بالغ بر ۴۹ پروژه آموزشی در قالب ۱۹۴ کلاس درس در غرب استان به اتمام رسید و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.

 

در ادامه  این نشست محمد آشوری  با اشاره به فعالیت صنایع بزرگ و بنگاه های خصوصی و اقتصادی مانند نفت ستاره، شرکت فولاد ، اتاق بازرگانی، نفت آفتاب، مادکوش افزود ؛ می‌توان با برنامه ریزی دقیق از ظرفیت‌های این صنایع در بحث مسئولیتهای اجتماعی در به سرنجام رسیدن پروژه های نیمه تمام و اجرای پروژه های جدید آموزشی بهره برد.

لازم به ذکر است با حمایتهای آقای دکتر آشوری در یک ماه گذشته شش پروژه آموزشی در حوزه انتخابیه مرکزاستان آغاز شده و همچنین طی یک سال اخیر بالغ بر ۹۵ درصد از پروژه های نیمه تمام در سطح استان با حمایت های مهندس دوستی استاندار و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، خیرین  نیک اندیش و مجمع نمایندگان تامین اعتبار و در مرحله ی اجرا می باشد.

آیا شما این مطلب رو دوست دارید؟

مهمانان

اطلاعات مراجعه کننده

افراد آنلاین

Online Countries

xx