خوش آمدید

IMAGE
IMAGE در مورد پادکست
پنج شنبه, 10 مهر 1399
IMAGE ساخت پادکست
پنج شنبه, 10 مهر 1399
IMAGE
IMAGE درخت هوشمند شهری
دوشنبه, 29 دی 1399
IMAGE
IMAGE چشمه آبگرم گنو
چهارشنبه, 09 مهر 1399
IMAGE معبد هندوها
چهارشنبه, 09 مهر 1399

پرسه زدن در شهر می تواند شگفتی های آن را برای ما آشکار کند. اما می دانستید که این کار همچنین می تواند به افزایش تقاضای انرژی منجر شود؟

شرکت بریتانیایی فناوری پاک PaveGen اخیرا پیاده راه هوشمندی به ابعاد ۱۰ متر مربع درقلب شهر لندن نصب کرده است. در این ایده خلاقانه شهری تایل های پیاده رو با طراحی هوشمندشان گام های افراد را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. زمانی که افراد از این مسیر عبور می کنند، وزن آنها منجر به چرخش ژنراتوری که زیر این سطح قرار دارد می شود و طی فرآیندی که القای الکتورمغناطیسی نام دارد انرژی بوجود می آورد. این انرژی می تواند برای چراغ های خیابانی استفاده شود.

این تایل های همچنین داده های بلادرنگ (real-time) را جمع آروی می کنند و می توانند  موقعیت مکانی و تعداد گام هایی که برداشته می شود را ردیابی کنند. این پیاده رو همچنین به یک اپلیکیشن در گوشی های هوشمند متصل می شود و می تواند توسط عابران برای مشاهده تعداد گام ها استفاده شود. همچنین آنها می تواند از آن به پول دیجیتال برای گرفتن تخفیف از مغازه های اطراف، در ازای تعداد قدم هایشان ، استفاده کنند.

ما برای راه رفتن و گشتن در شهر نیاز به بهانه ای نداریم، اما گرفتن پاداش در ازای انجام اینکار می تواند پاداش لذت بخشی باشد. ضمن اینکه این کار باعث می شود احساس کنیم ما عناصر فعالی در زیستگاه شهریمان هستیم.

IMAGE

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

IMAGE

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

IMAGE

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

IMAGE

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...