خوش آمدید

اخبار

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

زمینه شور و نشاط بیشتر در پارک های بانوان ایجاد شود.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس از پارک‌های بانوان سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، فاطمه جراره رئیس به همراه حجت الاسلام حیدری ، عیسی عباسی و فریده عامری از اعضای محترم شورای شهر بندرعباس از پارک های بانوان سطح شهر بازدید و مسائل و مشکلات این مجموعه ها را مورد بررسی قرار دادند.

فاطمه جراره در حاشیه بازدید صبح امروز اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف از اين بازدید بررسی میدانی از وضعیت موجود در پارک های بانوان سطح شهر بندرعباس بود.

وی گفت: باید زمینه را به گونه ای فراهم سازیم تا بانوان گرامی بتوانند با خیال آسوده در این مجموعه ها تردد ، ورزش و تفریحات خود را انجام دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه این بازدید ضمن تشکر و قدردانی از کادر زحمت کش این مجموعه ها بیان کرد: عوامل مشغول بکار در پارک های بانوان با مشکلاتی مواجه هستند که باید این مشکلات توسط مدیریت سازمان رفع تا انگیزه بیشتری در بین کارکنان ایجاد شود.

فاطمه جراره در پایان تصریح کرد: در مجموعه پارک های بانوان مشکلاتی از قبیل عدم رنگ آمیزی بموقع صندلی ها ، لوازم ورزشی و بازی و مرمت بعضی از قسمت های پارک وجود دارد که لازم است فورا نسبت به برطرف نمودن آن اقدام شود.

موسوی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

سهم ما از ملی بودن تمام خاک هرمزگان است

سید محمدرضا موسوی گفت: شهردار بندرعباس هوشمند سازی و فرایندسازی نواحی را شکل دهد تا مشکلات مردم در سطح محلات مرتفع گردد.

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، سید محمد رضا موسوی عضو شورای اسلامی شهر در دهمین جلسه علنی شورا بیان کرد: توسعه استان هرمزگان که در سال‌های گذشته باید از ساحل شروع می شد متوقف گردید و مرزهای استانی بهانه‌ای شد برای تفکیک توانمندی این استان و سال ها صنعت در اختیار عوامل خارج از استان بود.

وی در ادامه گفت: از سال های گذشته ظرفیت مناطق آزاد به جای کمک به مردم شریف هرمزگان مشکلی شد به دردهای عمیق مردمان قشم و کیش و روستا نشینی و آسیب‌های شدید در هرمز و عدم پیشرفت و توسعه در مناطق جاسک و پارسیان یا همان گاوبندی، خمیر و بستک و سایر نقاط استان زخم های قدیمی هستند.

موسوی گفت: آقایان به جای دور درمانی به توانمند سازی و پیشرفت بیاندیشند لذا هرمزگان در توسعه و آبادانی منطقه‌ای است و حال که سهم ما از ملی بودن تمام خاک هرمزگان می باشد آقایان مسئول پاسخ دهند هرمزگان کجای معادلات ملی قرار دارد.

وی در ادامه با اشاره به  طرح iczm  اظهار کرد: مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی طرحی بود که قرار شد باعث پیشرفت در منطقه شود اما متوقف شد تا هرمزگان با مشکلات بیشتری روبرو گردد.

وی گفت: راه اندازی سازمان سواحل جایگاه اصلی برای تحقق این بخش بسیار مهم برای شهر بندرعباس می باشد و شهری که چهار راه بین المللی است ، شهری که دارای سیستم حمل و نقل های گوناگون هوایی، دریایی، زمینی و خطوط ریلی می باشد شهر بندرعباس را به یک گره بزرگ مبدل کرده است.

موسوی عنوان کرد: چرا شهر بندرعباس بعد از این همه سال نباید جایگاه بهتری در سطح ملی داشته باشد، ما تبدیل به توقفگاه برای ورود به منطقه آزاد قشم شده ایم ما  بی بهره از فرآیند سهم آلایندگی سواحل شده ایم ما از ظرفیت حمل و نقل ساحلی هم بی بهره ماندیم و در جایگاه تفریحی نیز اقدام قابل توجهی نشده است.

عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: اینجانب به عنوان عضو شورای شهر بندرعباس از مقامات و مسئولین به ویژه دادستان محترم تقاضا دارم که اجازه فرمایند شرایط استفاده بهتر مردم از ساحل فراهم شود و متوقف شدن طرح‌ های شهر از جمله اقامتگاه ساحلی، آکواریوم ساحلی ، ایجاد فرصت‌ها در بستر دریا و راه اندازی اسکله های تفریحی که تمام آن بستگی به دستور این بزرگوار دارند لذا این بحث می‌تواند در حوزه سرمایه‌گذاری شهری راه گشا باشد.

وی بیان داشت: شهردار بندرعباس اگر بنا دارد موضوع ناحیه محوری به عنوان خدمت رسانی به مردمان شهر بندرعباس را مورد توجه قرار دهد در درجه اول باید هوشمند سازی و فرآیند سازی برای این نواحی را شکل دهد لذا بدون اجرای سیستم های یکپارچه مدیریت شهری امکان بهره‌برداری از نواحی تنها ایجاد پایگاه هایی برای تنظیف و نگهداری فضای سبز شهری خواهد بود و هیچ یک از مشکلات مردم شهر رفع نخواهد شد.

موسوی در پایان گفت: لازم میدانم مجدد یادآوری کنم نزدیک به دو الی سه ماه از شروع بکار شورا گذشته که امیدواریم شهردار بندرعباس باسرعت بیشتری کارها را پیش ببرد لذا زمان در حال گذر است و مردم در انتظار اقدامات جدید شهرداری در حوزه های گوناگون هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

طرح جدایی پارسیان از هرمزگان غیرکارشناسانه است.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: طرح جدایی پارسیان از هرمزگان و اتصال آن به استان فارس، طرحی بود که در دولت قبل مطرح و از جمله تصمیمات غیرکارشناسانه ای است که می بایست دولت جدید در این زمینه ورود نکند.

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، فاطمه جراره رئیس شورا در دهمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس در مورد جدایی پارسیان از هرمزگان گفت: طی چند روز گذشته مردم شریف استان هرمزگان نگرانی هایی را در خصوص جدایی پارسیان از استانمان عنوان کردند که از رئیس جمهور محترم و هئیت دولت درخواست داریم با اقدام لازم آرامش را به مردم خونگرم هرمزگان بر گردانند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان کرد: طرح جدایی پارسیان از هرمزگان و اتصال آن به استان فارس، طرحی بود که در دولت قبل مطرح و از جمله تصمیمات غیرکارشناسانه ای بود که می بایست دولت جدید در این زمینه ورود نکند لذا مردم استان ثابت کرده اند که ذره ذره استان هرمزگان از جاسک تا پارسیان متعلق به هرمزگان عزیز است.

فاطمه جراره عنوان کرد: از تلاش و زحمات بانوان خانم سلطانی زاده و زینلی که به نمایندگی از کلیه بازیکنان تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در این جلسه حضور بهم رساندند قدردانی میکنم لذا برای هفتمین سال پی در پی به مقام قهرمانی لیگ برتر کشور دست پیدا کردند.

جراره در پایان گفت: یکی از دغدغه های اصلی بانوان ورزشکار در شهر بندرعباس عدم وجود مدرسه فوتبال ساحلی است که شهرداری و ادارات متولی باید در زمینه احداث مدرسه فوتبال ساحلی اقدام کنند و با پتانسیلی که در بانوان هرمزگانی وجود دارد حتی شاهد پیشرفت های بیشتری هم از سوی آنها خواهیم بود.

فریده عامری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

هرمزگان نه یک وجب کمتر و نه یک وجب بیشتر شعار نیست اعتقاد مردم است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با گذشت ۴۳ سال از انقلاب اسلامی هیچ هرمزگانی در بدنه دولت نبوده است.

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، فریده عامری سیاهوئی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در دهمین جلسه علنی شورا گفت: قبل از اینکه تذکرات خودم را درباره مسائل و مشکلات حوزه شهر بندرعباس عرض نمایم ، ابراز نگرانی جدی خودم و اعضا را درخصوص مسئله انتزاع بخشی از هرمزگان اعلام میکنم.

وی ادامه داد: هرمزگان نه یک وجب کمتر و نه یک وجب بیشتر شعار نیست ، اعتقاد مردم است.

فریده عامری بیان کرد: در صورتی که چند مدت قبل رتبه اول فلاکت در کشور نصیب هرمزگان گردید توقع می رفت که دولتمران برای این مسئله آستین همت را بالا زده و چاره اندیشی نمایند نه آنکه مصوبه پر از اشکال سالهای قبل را مجددا مطرح کنند.

وی گفت: هر زمان در رابطه با رتبه اول فلاکت هرمزگان در کشور و رتبه سوم بیکاری هرمزگان در کشور و رتبه پنجم فقر هرمزگان در کشور چاره اندیشی انجام شد بعد راجع به این مصوبه های  تفرقه انداز صحبت کنید.

عضو شورای ششم شهر بندرعباس بیان کرد: در بسیاری از استان ها دریا وجود ندارد اما راه آن دست درازی به جغرافیای استان همسایه نیست لذا باید مسیر سرمایه گذاری را هموارتر کنید. ما هم در هرمزگان برف نداریم اما هیچ وقت به دنبال الحاق سپیدان به هرمزگان نخواهیم بود.

عامری گفت: نباید بگذاریم مردم نجیب ، مظلوم و دریا دل هرمزگان بیشتر از این احساس نا امیدی و یاس کنند ، ۴۳ سال از انقلاب اسلامی گذاشته است و  هیچ دولتی وزیر هرمزگانی نداشته و حتی معاون وزیر هم نداشته ایم ، در صنایع و مناطق آزادمان که تا خرخره مدیر پروازی منصوب کرده اند.

وی اظهار کرد: اگر بر نداشته هایمان مرحمی نیست خواهشا به داشته هایمان دست نزنید، وجب به وجب هرمزگان ناموس ماست، انشالله رئیس جمهور محترم زودتر به هرمزگان سفر کنند و یکبار برای همیشه پرونده این مصوبه ننگین را خاتمه دهند.

این عضو شورا در ادامه با تذکر به شهردار بندرعباس گفت: باید هر چه زودتر تکلیف تیم مدیریتی شهرداری معلوم گردد.

فریده عامری عنوان کرد: اقلیم شهر بندرعباس و پتانسیل هایی که در همجوار بودن دریا وجود دارد، ضروری است تاسیس هرچه زودتر سازمان ساحل در دستور کار قرار گرفته لذا این موضوع در برنامه های شهردار محترم هم بود که به بحث اشتغال و رونق گردشگری کمک شایانی خواهد کرد.

وی در پایان تذکر دوم خود را به اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد و گفت: شما افتخار آفرینی اخیر تیم فوتبال ساحلی بانوان را دیده اید پس لازم است برای تداوم کسب این قهرمانی ها از بانوان پر افتخار حمایت بیشتری کنید و زمینه را برای حضور سایر تیم های بانوان در لیگ های کشوری فراهم سازید.

آغاز ثبت‌نام سی‌ و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان هرمزگان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از آغاز ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان در سی و سومین جشنواره امتنان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، دکتر هادی ابراهیمی ضمن اعلام این خبر گفت: این اداره کل همانند سال های گذشته، امسال نیز قصد دارد جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان هرمزگان را برگزار کند.

وی خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در پورتال جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir از سه شنبه ۲۷ مهرماه ماه آغاز و تا چهارشنبه ۲۶ آبان ماه به مدت یک ماه ادامه دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، افزود: انگیزه بخشی و افزایش همدلی در جامعه کار و تلاش ، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از کارگران است.

دکتر هادی ابراهیمی ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تعامل جامعه کار و تولید و بنگاه های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان هرمزگان در سطح ملی باشیم.

ابراهیمی در پایان اضافه کرد: انتظار می‌رود کارفرمایان و کارگران خلاق سراسر استان هرمزگان هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کرده و ادارات شهرستان‌ها نیز نسبت به اطلاع‌رسانی در این خصوص به جامعه هدف همکاری لازم را داشته باشند.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...