خوش آمدید

عیسی عباسی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :
یکی از مصادیق بارز سوء مدیریت در مجموعه شهرداری بندرعباس ، عدم توجه به زیر ساخت های حمل و نقل درون شهری و برون شهری با بکارگیری افراد غیر متخصص و نا کارآمد در این حوزه است .


عیسی عباسی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس ، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شهر ایده آل ؛ ضمن فرا رسیدن سالروز شهادت کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی علیه السلام گفت : تشکر  بنده از زحمات بی دریغ و مخلصانه آن دسته از پرسنل متخصص ، متعهد و شریف شهرداری است که با توجه به تحمل مشقت و بی مهری های روا شده توسط برخی مدیران نا لایق و قدر نشناس در سال های اخیر از سعی و تلاش شانه خالی نکردند و بار اصلی انجام امورات شهرداری را بدون در نظر گرفتن تبعیض ، باند بازی و کارهای نمایشی برخی مدیران منفعت طلب در این مجموعه به دوش کشیدند و از این آزمون سربلند بیرون آمدند ، قدردانی و سپاسگزاری میکنم .


وی در ادامه افزود: تذکر جدی اینجانب خطاب به مدیران مناطق و مسئولین و پرسنل نواحی شهرداری است که بجای نشستن پشت میز و انجام روزمرگی ، شخصا به صورت میدانی در محلات و سطح شهر حضور یافته ، نسبت به شناسایی مشکلات و رفع سریع آنها ، پیش از لب ریز شدن صبر مردم و متوسل شدن به اعضای شورا جهت ورود در مسائل بعضا بسیار ساده و پیش پا افتاده "مثل موضوع هفته گذشته جمع کردن جدول های رها شده در پارک شهید دباغیان " با حساسیت بیشتری ، مبادرت کنند .


وی گفت: موضوع رسیدگی به مشکلات و مطالبه های کارگران شهرداری فراتر از دیدار امثال بنده با این قشر زحمتکش و پرتلاش در شهرداری است . انصافا بر خلاف سختی کار در هوای گرم و طاقت فرسای بندرعباس و نقش مهم آنها در زیبایی و پاکیزگی شهر ، حقشان نیست که چند ماه یکبار آن هم کمترین دریافتی حقوق و مزایا را داشته باشند . بنده بر اساس قولی که قبل از انتخابات به این عزیزان دادم ، طرح های خوبی در خصوص بهبود معیشت و رفاه آنها در نظر گرفته ام که به امید خدا با کمک شهردار جدید عملیاتی خواهد شد .


وی بیان کرد: یکی از مصادیق بارز سوء مدیریت در مجموعه شهرداری بندرعباس ، عدم توجه به زیر ساخت های حمل و نقل درون شهری و برون شهری با بکارگیری افراد غیر متخصص و نا کارآمد در این حوزه است .
وضعیت تاسف بار ایستگاه های بی آر تی نصب شده در وسط بلوار امام خمینی ( ره ) که مردم روزانه ناظر بر استهلاک و نابودی آن ها هستند ، نیازی به بیان ندارد ، سرنوشت مبهم پایانه جدید مسافربری شهر بندرعباس  که سال ها از زمان شروع این پروژه مهم ( با توجه به وضعیت نا مناسب پایانه مسافربری فعلی بندرعباس که به هیچ عنوان در شان پایتخت حمل و نقل کشور نیست ) گذشته است و تعطیلی چند ساله آن باعث فرسودگی سازه سالن ترمینال و امکانات و تجهیزات بکار رفته پس از صرف میلیاردها ریال بودجه و اعتبار شده و نیازمند رسیدگی فوری توسط مسئولین مربوطه ، قبل از نابود شدن این پروژه مهم است .


وی افزود: یکی از نیازهای ضروری شهر بندرعباس توجه به کسب و کارهای نوین و فعال کردن مرکز نوآوری با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه ها است ، دیداری این هفته به همراه برخی همکاران در جهت تحقق این هدف با یکی از چهره های علمی استان داشتیم ، در همین راستا از ریاست محترم شورا تقاضا دارم نشست مشورتی با حضور اساتید و نخبگان دانشگاهی ، جهت بررسی راهکارهای تحقق این نیاز اساسی شهر بندرعباس برگزار کنند .


عباسی در پایان عنوان کرد :  با توجه به در پیش بودن ایام بسیار مهم اربعین حسینی علیه السلام ، از سرپرست محترم شهرداری تقاضا دارم با توجه به اهمیت این مناسبت مذهبی ، با تشکیل کمیته ای موضوع محیط آرایی و برپایی مواکب درون شهری ( با توجه به عدم امکان اعزام بسیاری از مشتاقان هر ساله سفر به کشور عراق بدلیل محدودیت های ایجاد شده مانند سال گذشته ) به نحوی که در سطح شهر کاملا مشهود باشد را پیگیری و اجرا کنند .

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...