پادکست

آیا شما هم از کمبود وقت ناله می‌کنید؟

ساخت پادکست به افراد این امکان را می‌دهد تا نوعی ارتباط با مخاطبین خود ایجاد کنند که سریع‌تر و بهینه‌تر است . در واقع هنگامی که شما تصمیم می‌گیرید پادکست بسازید، صدای شما به صورت مستقیم و بی‌واسطه به گوش کاربران می‌رسد و نیازی به سانسور یا دریافت تاییدیه از سازمانی ندارید . لازم به گفتن نیست که صدا نسبت به متن چه مزیت‌هایی دارد ؛ گاهی لحن یک جمله که از زبان گوینده شنیده می‌شود ، معنی جمله را تغییر می‌دهد یا تاثیر آن را دوچندان می‌کند ؛ نتیجه‌ای که هرگز از طریق نوشتن نمی‌توان به آن دست یافت.

پادکست یک فایل صوتی محتوایی و قابل دانلوده که هر کسی می‌تونه هر وقت که بخواد بهش گوش کنه ؛ از طریق اپلیکیشن یا نرم‌افزار پادکست، وب‌سایت یا حتی اسپیکر هوشمند. اما راستش پادکست خیلی بیشتر از یک فایل دیجیتال شنیداریه.

پادکست یک رسانه‌ی شنیداریه، بعضیا بهش وبلاگ صوتی هم گفتن. به زبون ساده، پادکست رادیوی اینترنتیه، با این تفاوت که می‌تونید هروقت خواستید دانلودش کنید یا آنلاین بهش گوش بدید . بر خلاف برنامه‌های رادیویی، پادکست‌ها خیلی شخصی و صمیمی‌تر اند و در مدت زمان، سبک و قالب، کاملن آزاد و متنوع‌اند.

لی کا-شینگ، اژدهای پولساز چینی!

امروزه در چین کمتر کسی است که نام ثروتمندترین مرد چین، لی کا-شینگ را نشنیده باشد، مردی که با توانایی و اراده فولادینش در چند دهه اخیر توانسته است شرکت‌های بزرگی را در هنگ‌کنگ پایه‌ریزی نماید و شعبات آن‌ها را به کشورهای آمریکایی و اروپایی انتقال دهد. این مدیر موفق اخیرا بر اساس رده بندی مجله«Forbes» با سرمایه ای معادل ۱۳ میلیارد دلار به عنوان ثروتمندترین مرد چین و هنگ کنگ شناخته شده است.

کودکی و نوجوانی لی کا-شینگ :

در سال ۱۹۲۸ لی کا-شینگ در چائوزو «chaozhou» کشور چین به دنیا آمد. خانواده او علاقه فراوانی به علم و دانش داشتند و از همین رو تمام فرزندان را از همان سنین کودکی به فراگیری علوم مختلف تشویق می‌کردند. در سال ۱۹۴۰ هنگامی که او ۱۲ ساله بود، پدرش تصمیم گرفت تا محل زندگی خانواده را به هنگ‌کنگ منتقل سازد. اگر چه با مهاجرت خانواده به هنگ‌کنگ آن‌ها از صدمات جنگ و درگیری آن سال‌ها رهایی یافتند، اما اندکی بعد، پدر در بستر بیماری افتاد و سرانجام در سا ۱۹۴۳ جان سپرد.

پس از مرگ پدر:

با مرگ پدر، لی کا-شینگ که فرزند ارشد خانواده بود ناچار به ترک تحصیل و یافتن شغلی مناسب جهت گرداندن اوضاع مالی خانواده و خواهر و برادر کو چکش شد. پسر ۱۵ ساله ابتدا به یک کارخانه بند ساعت‌سازی رفت و مشغول به‌کار شد. چندی بعد در یک فروشگاه لوازم پلاستیکی به‌عنوان فروشنده به کار مشغول شد. اندکی بعد به سبب کار فراوان و لیاقت و ذکاوتی که از خود به نمایش گذارده بود، به‌عنوان مسئول فروش فروشگاه و پس از آن نیز مدیریت اصلی فروشگاه را بر عهده گرفت. در سال ۱۹۵۰ با سرمایه نسبتا قابل قبولی که خود پس‌انداز کرده بود یک کارگاه ساخت لوازم پلاستیکی برای خودش دست و پا کرد و نام آن را چونگ‌کنگ «cheung kong» گذاشت. دیری نپایید که کارگاه کوچک چونگ‌کنگ به یک کمپانی بزرگ ساخت اسباب بازی و گل‌های پلاستیکی تبدیل شد.

لی کا-شینگ، خستگی‌ناپذیر!

در سن ۳۰ سالگی نیز در کنار کمپانی و کارخانه، اقدام به خرید زمین و املاک در هنگ‌کنگ نمود بطوری که در عرض مدت کوتاهی پس از دولت حاکم بر هنگ‌کنگ، او بزرگ‌ترین زمین دار این منطقه شناخته شد. دیگر تقریبا همه مردم با نام او به‌عنوان یک سرمایه‌دار بزرگ آشنا شده بودند.کسی که از سن ۱۵ سالگی با کارگری دریک کارخانه به عرصه تجارت قدم گذارده بود و حال با در اختیار داشتن چهار کمپانی بزرگ و نامدار چئونگ‌کنگ، هاتچیسون وهامپوا، چئونگ‌کنگ اینفراستروکتور و هنگ‌کنگ الکتریک هولدینگز به‌عنوان ثروتمندترین کارآفرین چین و هنگ‌کنگ لقب گرفته بود.

دارایی ها:

کمپانی‌های او هم اکنون در بیش از ۲۴ کشور دنیا چون ایالات متحده، کانادا، انگلستان، آلمان و فرانسه شعبه دارند و بازار کالاهای این کمپانی ها بیش از ۴۵۰ میلیارد دلار برآورده شده است. البته فعالیت لی کا-شینگ در کشورهای دیگر تنها به این موضوع ختم نمی‌شود، انواع هتل، ترمینال‌های مسافری، کارخانجات کوچک محصولات متنوع، کمپانی‌های ارتباطی، کمپانی‌های حمل و نقل و انرژی همه و همه در کنار مستقلات او در کشورهای مختلف از جمله دارایی‌های او محسوب می‌شوند.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...