خوش آمدید

حسن سالاری رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا :

به دنبال اصلاح ساختار تیمداری فوتبال شهرداری باشیم نه حذف آن

به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با اعلام اینکه بنا به دستور شهردار و شورای عالی ورزش شهرداری بندرعباس، باید امتیاز دو تیم فوتبال و بسکتبال را واگذار می کردیم افزود : این موضوع در کمیسیون فرهنگی مطرح و با نظر اعضا کمیسیون با انتقال امتیاز تیم فوتبال مخالفت و انتقال تیم بسکتبال به باشگاه صنایع پشتیبان موافقت شد.

حسن سالاری ایجاد شور و نشاط بی‌سابقه در جوانان شهر، ایجاد برند فوتبال استان در سطح کشور و زمینه ساز حضور جوانان استان در لیگ‌های بالاتر را از مهمترین عوامل حضور تیم شهرداری از زمان شکل گیری تاکنون برشمرد و گفت: اکنون نیز نمی شود بدون در نظر گرفتن همه شرایط خوبی که این تیم در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی طی این سال‌ها ایجاد کرده است چشم خود را ببندیم و ساده ترین راه یعنی با حذف آن موافقت کنیم.

وی بیان داشت: هیچ گونه درخواست کتبی از سوی باشگاه صنایع پشتیبان و فولاد هرمزگان به شورای شهر برای انتقال امتیاز این تیم دریافت نکردیم و تنها به صورت شفاهی درخواست‌های ارائه شد که نمی توانستیم با چنین درخواست‌های موافقت کنیم.

وی ادامه داد: فولاد هرمزگان طی درخواست شفاهی خواستار امتیاز این تیم بود اما حاضر به انجام هیچ گونه تعهدی در قبال انتقال این امتیاز نبود که ما هم نمی توانستیم این سرمایه بزرگ شهر بندرعباس را بدون ایجاد هیچگونه تعهدی واگذار کنیم هرچند در صورت پذیرفتن تعهدات لازم باز هم شخصاً مخالف انتقال این امتیاز به فولاد هرمزگان بودم.

رییس کمیسیون فرهنگی شورا انتقال امتیاز تیم بسکتبال به باشگاه صنایع پشتیبان را با موافقت اعضا کمیسیون، رضایت هیات بسکتبال و سرمربی این تیم ذکر و یادآور شد: برای مدیریت کردن بهتر تیم فوتبال و همچنین کمتر کردن دغدغه تیم ‌بسکتبال، با این انتقال موافقت کردیم.

سالاری با تاکید بر اینکه باید به دنبال اصلاح ساختار تیمداری فوتبال شهرداری باشیم نه حذف آن ، تصریح کرد : هرچند مشکلاتی طی سال‌های گذشته در شیوه تیمداری وجود داشته است اما با نظر کارشناسان و علاقه‌مندان، نقاط ضعف را برطرف و با اصلاح ساختار و مدیریت بهتر با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.


وی خاطر نشان کرد: باید به دنبال تقویت این تیم و فراهم کردن شرایطی باشیم که بتواند بدون دغدغه و به منظور صعود به لیگ های بالاتر به فعالیت خود ادامه دهد و امیدواریم با برنامه‌ریزی درستی که انجام خواهیم داد این تیم بتواند در این فصل راهی لیگ دسته اول شود.
قابل به ذکر هست که با رای گیری در صحن شورای شهر این تصمیم اتخاذ شد تا از این پس تیم بسکتبال شهرداری به باشگاه صنایع پشتیبان واگذار و تیم فوتبال همچنان به فعالیت خود با نام شهرداری بندرعباس ادامه دهد.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...