خوش آمدید

224 واحد تعاونی مسكن در بندرعباس افتتاح شد
مراسم افتتاح 224 واحد مسكونی با حضور معاون سياسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، عصر امروز همزمان با پنجمین روز از هفته تعاون ، با حضور دکتر علی رئوفی معاون ، سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ،دكتر هادی ابراهيمی مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعی هرمزگان و عزیزاله کناری زاده فرماندار بندرعباس 224 واحد مسکونی مسکن مهر در بندرعباس افتتاح و تحویل خانواده ها و صاحبان شد.

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار داشت: در پنجمين روز از هفته تعاون مجموعه 224 واحدی تعاونی مسكن مهر به بهره برداری رسید كه دارای هشت بلوک و هفت طبقه است.


وی افزود: اين سازه به صورت تمام صنعتی و تمام بتنی ساخته شده است كه تنها مجتمع ساختمانی در استان هرمزگان است كه با این مکانیزم به بهره برداری رسیده است .


ابراهيمی بیان كرد: در اين مجموعه مسكونی فضای بازی نیز برای كودكان تعبیه شده است و همچنین همه واحدها از پارکینگ برخوردار هستند.

مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعی هرمزگان تصریح كرد: این مجتمع مسکن مهر توسط شرکت تعاونی مسكن چهار راه فلسطين تا شيلات بندرعباس ساخته شده است و خوشبختانه اسناد مالکیت واحد های این مجتمع نیز تحویل مالکین شده است.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...