خوش آمدید

٢ مرکز جدید مشاوره کارآفرینی راه اندازی می شود/حکم فعالیت 7 مرکز تمدید شد


دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.
به گزارش پایگاه خبری شهر ایده آل ، دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان صبح امروز با حضور نمایندگان پارک علم و فناوری ، صندوق کارآفرینی امید ، مرکز کارآفرینی دانشگاه هرمزگان و کانون کارآفرینی استان برگزار شد.
در این نشست که با دستورکار تصویب درخواست راه اندازی 2 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان و بررسی عملکرد و تمدید مراکز مشاوره کارآفرینی که مدت حکم فعالیتشان تمام شده بود برگزار شد اعضای هیات با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز موافقت کردند.

زینب شاهی مدیر اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهارداشت: مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی از مراکز مشاوره کارآفرینی، شتاب دهنده، فضای کاری مشترک و کافه کارآفرینی تشکیل شده است.

وی تاکید کرد:تاکنون 22 مرکز مشاوره در استان هرمزگان فعال شده اند که 7 مرکز( 4 مرکز در شهرستان بندرعباس، 2 مرکز از جزیره کیش و یک مرکز از شهرستان بستک )زمان فعالیتشان به پایان رسیده بود که با تمدید فعالیت آن ها موافقت شد.
شاهی با بیان اینکه 2 مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در شهرستان بندرعباس راه اندازی می شود،خاطرنشان کرد: مراکز مشاوره ای که زمان فعالیتشان به اتمام رسیده است باید به منظور تمدید حکم فعالیت درخواست تمدید را به اداره کل ارسال کنند و پس از بررسی عملکرد مراکز و رضایت بخش بودن آن در نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان رای به تمدید فعالیت داده می شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...