برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی-ورزشی کارمندان و کارگران شهرستان بندرعباس

فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی-ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر، یادواره شهید یعقوب آرامش ویژه کارمندان و کارگران با همت حوزه مقاومت ادارات، کارگری و کارخانجات این ناحیه خبر داد.

به گزارش شهر ایده ال ، سرهنگ حمید ماندگاری در اولین جلسه هماهنگی نخستین جشنواره فرهنگی - ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره سردار شهید یعقوب آرامش عنوان کرد: استقبال چشمگیر دستگاه‌های اجرایی و کارخانجات دراین دوره از مسابقات قابل تقدیر است.
وی با اشاره به تاکید بزرگان درخصوص امر به ورزش، افزود: تشویق به ورزش، خصوصا برای کارمندان و کارگران پیامدهای قابل توجهی در اجتماع بدنبال دارد.
ماندگاری خاطرنشان کرد: در این مسابقات که توسط حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری این ناحیه برنامه‌ریزی شده و در حال انجام است، تاکید زیادی بر دوستی، تعامل و رفاقت داریم.
فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس بسیج به عنوان نقش‌آفرین و اثرگذار در همه بخش‌ها، این بار در صدد حرکت ورزشی اثربخش است که امیدواریم نتایج خوبی بدنبال داشته باشد.
وی همچنین ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این جشنواره، عنوان کرد: برگزاری منظم مسابقات بخش‌های مختلف موجب رضایتمندی شرکت‌کنندگان خواهد شد.
مهدی قنبری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری سپاه ناحیه بندرعباس نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: تاکنون ۳۰ دستگاه اجرایی و کارخانجات برای شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی اولیه کرده‌اند.
وی با بیان اينکه در تلاش هستیم این جشنواره از ابتدای بهمن‌ماه آغاز شود، افزود: این جشنواره در سه رشته فوتسال، فوتبال دستی و دارت با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی و کارخانجات برگزار می‌شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری سپاه ناحیه بندرعباس با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا و تجلیل از خانواده‌های آنان، گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ایجاد انگیزه بین کارکنان دستگاههای اجرایی، ارتقا سطح سلامت جسمی و روانی و غیره از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
قنبری همچنین با بیان اینکه رشته فوتسال ویژه آقایان برگزار می‌شود، اضافه کرد : رشته‌های دارت و فوتبال دستی ویژه آقایان و خانم‌های در نظر گرفته شده است.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...