مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان :
اتصال ایده های برتر در حوزه اشتغال  به سرمایه گذاران 

افراد برگزیده در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی کشور؛ تسهیلات لازم را برای اجرایی کردن ایده های شان دریافت و به سرمایه گذاران متصل می شوند.

به گزارش شهر ایده آل ؛ هادی ابراهیمی با اعلام این خبر، در خصوص اتفاقات مثبتی که برای افرادی که در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی شرکت می‌کنند، توضیحاتی ارائه کرد.

هادی ابراهیمی با اشاره به اینکه بسیاری از افراد جوان و تحصیلکرده به دنبال عملیاتی کردن ایده های کارآفرینانه خود هستند گفت: از ایده های برتر استانی یا ملی در جشنواره با تخصیص تسهیلات و معرفی به سرمایه گذاران حمایت می شود.

ابراهیمی تصریح کرد: افرادی که علاقه مند به اجرایی کردن ایده خود نیستند، می توانند آن را در پلتفرم "ایده بازار" که به همین منظور در حال طراحی است در معرض فروش بگذارند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در ادامه تاکید کرد: ایده هایی که به مراحل پایانی نرسیده و برتر نشده اند، ولی ایده خوبی محسوب می شوند، عدد مختلف تخصیص داده شود.

وی در پایان گفت: در زمان ثبت ایده ، از ایده پرداز در خصوص تمایلش برای در معرض عموم قرار گرفتن یا نگرفتن ایده، سوال می شود.

https://hormozgan.mcls.gov.ir/fa/news/254140/

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...