فريده عامري عضو شوراي شهر بندرعباس:

شرايط كارگري در شهرداري با ساير ادارات تفاوت دارد

به گزارش شهر ایده آل ، رئیس کمیسیون حقوقی و ارزیابی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : بر اساس روايات معصومين ، کارو تلاش براي كسب روزي حلال نوعی جهاد در راه خداست و تلاشی که مسلمان در راه اداره زندگی خود و خانواداش انجام می دهد از بهترین عبادت هاست.

شهرداري بندرعباس به واسطه وظيفه ذاتي خدمت رساني به شهروندان، افتخار دارد در بدنه اصلي خود شاهد تلاش بي وقفه نيروهاي كارگري در بخش هاي مختلف باشد و روز جهاني كار و كارگر بهانه اي است تا به تاسی از سنت پيامبر اکرم (ص) از زحمات اين عزيزان تقدير و تكريم گردد.

شرايط كار كارگري در شهرداري از جهات مختلف با ساير ادارات و دستگاه ها بسيار متفاوت است و از طرف ديگر حجم بالاي نيروي انساني و كاهش درآمدهاي شهرداري بعنوان نهادي كه بهره اي از بودجه دولتي نمي برد باعث مي شود كه مشكلات پرداخت حقوق نيز به سختي كار در شهرداري اضافه گردد و از اين بابت از همه كارگران عذرخواهي مي كنم و اين قول را مي دهم تا براي رفع اين مشكل ريل گذاري مناسبي صورت پذيرد.

عضو شوراي شهر بندرعباس در پايان با تشكر از شهردار بندرعباس به جهت برگزاري جشن روز كارگر و تقدير از كارگران نمونه بخش هاي مختلف شهرداري، از همه مسئولين مرتبط با حوزه كارگري دعوت نمود تا روز شنبه ساعت ١٨ در اين جشن شركت و پاي درد دل كارگران زحمت كش شهرداري بنشينند.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...