بندرعباس یک گام به آرزوی دیرینه نزدیکتر شد؛
کناری‌نژاد خبر داد: انجام مکان‌یابی شهر بازی بندرعباس توسط یک شرکت بومی

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس از انجام مکان‌یابی شهر بازی در این شهر توسط یک شرکت باتجربه بومی خبر داد.
 
به گزارش شهر ایده آل ، احمد کناری‌نژاد در این ارتباط اظهار کرد: عدم وجود جاذبه‌های قابل توجه و سرگرم‌کننده در شهر بندرعباس طی سال‌های اخیر باعث ایجاد خلاء قابل توجهی شده است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه این خلاء مهم موجب بروز مشکلات متعدد اجتماعی و عدم رضایتمندی شهروندان از خدمات شهر شده است، افزود: خوشبختانه با تاکید شورای اسلامی شهر بندرعباس، احداث شهربازی در بندرعباس از سرعت خوبی برخوردار شده و اخیرا مکا‌ن‌یابی آن توسط یک شرکت بومی انجام شده است.
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه این شورا سعی دارد از هر گونه اظهارنظر احساسی و بدون پشتوانه علمی و مطالعاتی که نتیجه‌ای جز هدر رفت منابع مالی و زمان به دنبال ندارد، جلوگیری کرده و اجرای پروژه‌ها را منوط به انجام مطالعات می‌داند، ادامه داد: در خصوص شهربازی نیزاظهاراتی بدون پایه صورت گرفت که انجام مطاعات دقیق برای مکان‌یابی، این اظهارات را رد می‌کند.


کناری‌نژاد خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام مشاور مربوطه، بررسی چهار پهنه پیش‌بینی شده برای شهربازی توسط تیم‌های تخصصی انجام شده و از این میان، یکی از مناسب‌ترین مکان‌ها به تایید نهایی رسیده است.


این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بر این اساس، بخشی از اراضی ضلع جنوبی بوستان جنگلی خلیج‌فارس برای احداث شهربازی بندرعباس انتخاب شده و امیدواریم بزودی عملیات اجرایی آن آغاز شود.


وی همچنین ضمن قدردانی از معاونت معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس، مدیر پروژه و شرکت مشاور در پیشبرد این پروژه بزرگ رفاهی و گردشگری، عنوان کرد: در مطالعات انجام شده، امکان توسعه طرح، پوشش گیاهی، تامین پارکینگ، دسترسی های اصلی شهر، فاصله تا مراکزجمعیت‌پذیر، فاصله تا دریا، کوران هوا، رطوبت و فاصله تا ورودی های اصلی شهر مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

کارت ویزیت

کارت ویزیت زمان تحویل3-5روز

جزئيات بيشتر...

فروش آنلاین شاسی

آنلاین در کمترین زمان ممکن

جزئيات بيشتر...

 

برچسب

انواع برچسب کاغذی مات و براق، برچسب شیشه ای پی وی سی، برچسب متالایز

جزئيات بيشتر...

چاپ عکس

چاپ و ارسال عکس در هر نقطه از شهر بندرعباس

جزئيات بيشتر...